Sídlo: U Vysočanského pivovaru 261/2a, Praha 9   IČO: 709 19 526

www.msupivovaru.cz

O Z N Á M E N Í   P R O   R O D I Č E

Vážení rodiče,

oznamuji Vám, že v pondělí 21.1.2019 začínají přípravné stavební práce před zahájením výstavby nového pavilonu v areálu Mateřské školy U Vysočanského pivovaru. Prostor v parku před zděnou budovou bude oplocen. Z výše uvedených důvodů Vás žádám, aby jste nezajížděli osobními auty do parku, ale parkovali v ulici U Vysočanského pivovaru. Z bezpečnostních důvodů Vám doporučuji využívat příchod k mateřské škole z druhé strany parku, protože ze směru od hotelu Pivovar bude k naší MŠ přijíždět těžká technika.

Děkuji Vám za pochopení.

V Praze dne 18.1.2018